Een salontafel gemaakt uit geglazuurde keramiek op een chroom onderstel en gemerkt Perignem. (H:38cm)
Hamerprijs: € 550
Titel | Een salontafel gemaakt uit geglazuurde keramiek op een chroom onderstel en gemerkt Perignem. (H:38cm) |
Afmetingen | 60 x 148 x 38 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 374 |
Lot ID | 10753 |
Louis Christian KALFF (1897-1976) 'Z- or Diplomat' tafellamp for Phillips.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een uitzonderlijke en grote dineertafel, tafeblad uit één stuk, notelaar, 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000
Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 500 - 800