Een salontafel gemaakt uit geglazuurde keramiek op een chroom onderstel en gemerkt Perignem. (H:38cm)

Hamerprijs: € 550

Een salontafel gemaakt uit geglazuurde keramiek op een chroom onderstel en gemerkt Perignem.

60 x 148 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

374

10753

Geert VAN ACKER (XX) 'De Bezoeker', terracotta. (L:16 x W:17 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean PROUVÉ (1901-1984) 'Bureau de Surveillant' circa 1950. (L:65 x W:130 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar muursokkels, twee mandjes op hoge voet, polychroom porslein, Duitsland. 19de eeuw.  (L:27 x W:31 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote spiegel, blauw glas met een email decor. Waarschijnljik Italië, circa 1940. (W:61 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Norman FOSTER (1935) 'Nomos' voor Tecno (L:76 x W:173 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zonnespiegel, verguld gips met een convexe spiegel. (D:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro 'Balinese Dansers'. (L:23 x W:27 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mauro MANETTI (1946) 'Ananas' een ijsemmer. (H:26,5 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300