Monique MUYLAERT (1946) Een geglazuurde keramische plaquette gemonteerd in een kader (H:39cm)

Hamerprijs: € 150

Monique MUYLAERT (1946) Een geglazuurde keramische plaquette gemonteerd in een kader.

De Plaquette werd ooit geschonken aan Willy De Clercq als bedanking voor zijn 25 jaar dienst als Volksvertegenwoordiger.

Monique MUYLAERT (1946)

39 cm

39 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

192

10751

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Unterweissbach, Zes polychroom porseleinen groepen met kantwerk. (L:21 x W:30 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deruta, een paar Apothekersvazen, Italiaanse Majolica. Italië. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Lladro, een Paard. Polychroom porselein. (W:33 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar muursokkels, twee mandjes op hoge voet, polychroom porslein, Duitsland. 19de eeuw.  (L:27 x W:31 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Volkstedt, Vijf polychroom porselein groepen 'Muziek en Spelen' (L:28 x W:38 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edgard AUBRY (XIX-XX), Roger GUERIN (1896-1954), Fernand CARPENT (XIX-XX) Grès De Bouffiloux, 10 stuks Grès steengoed. (H:58 c

Schattingsprijs: € 200 - 300

Geert VAN ACKER (XX) 'De Bezoeker', terracotta. (L:16 x W:17 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500