Monique MUYLAERT (1946) Een geglazuurde keramische plaquette gemonteerd in een kader (H:39cm)

Hamerprijs: € 150

Monique MUYLAERT (1946) Een geglazuurde keramische plaquette gemonteerd in een kader.

De Plaquette werd ooit geschonken aan Willy De Clercq als bedanking voor zijn 25 jaar dienst als Volksvertegenwoordiger.

Monique MUYLAERT (1946)

39 cm

39 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

192

10751

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500