Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk 'Cire Perdu'. (H:53,5cm)

Hamerprijs: € 360

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk Cire Perdu. Gesigneerd DAMEN, 20ste eeuw.

23 cm

53,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

488

10748

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000