Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk 'Cire Perdu'. (H:53,5cm)

Hamerprijs: € 360

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk Cire Perdu. Gesigneerd DAMEN, 20ste eeuw.

23 cm

53,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

488

10748

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'

Schattingsprijs: € 500 - 800

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Francisque Joseph DURET (1804-1865) 'Les Danseurs Napolitains'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800