Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk 'Cire Perdu'. (H:53,5cm)

Hamerprijs: € 360

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk Cire Perdu. Gesigneerd DAMEN, 20ste eeuw.

23 cm

53,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

488

10748

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300