Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk 'Cire Perdu'. (H:53,5cm)

Hamerprijs: € 360

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk Cire Perdu. Gesigneerd DAMEN, 20ste eeuw.

23 cm

53,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

488

10748

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 600 - 800

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300