Pia MANU (XX) Een wandlicht gemaakt uit gelijmd glas, door Pia Manu. (H:72cm)

Hamerprijs: € 250

Pia MANU (XX) Een wandlicht gemaakt uit gelijmd glas, door Pia Manu.

Pia MANU (XX)

40,5 cm

72 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

337

10747

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een halllamp met een figuur van een putto, gepatineerd brons. Circa 1900. (W: 34 x H: 105 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pierre Albert TORMOST (XX) 'Tafellamp'

Schattingsprijs: € 200 - 300