Een paar bijzettafels gemaakt uit messing en fumé glas, gemaakt door Maison Jansen. (H:71cm)

Hamerprijs: € 450

Een paar bijzettafels gemaakt uit messing en fumé glas, gemaakt door Maison Jansen.

33,5 x 40 x 71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

368

10743

Schattingsprijs: € 300 - 500

Fog & Morup, een Deense luchter met opaline glazen lampenkappen. (L:37 x W:37 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500