Een paar mid-century lampen gemaakt uit albast 'Druiven', gemaakt in Italië. (H:46cm)

Hamerprijs: € 450

Een paar mid-century lampen gemaakt uit albast en versierd met druiven, gemaakt in Italië. Hoogte zonder kampkap.

14 x 14 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

343

10742

Een paar mid-century lampen gemaakt uit albast

Een mid-century bijzettafel, verguld metaal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie tafellampen, brons onyx en opaline.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, 'Paardenkop' een tafellamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300