Romeo REGA (1925-1984) een mid-century tafellamp gemaakt met messing. (H:70cm)

Hamerprijs: € 600

Romeo REGA (1925-1984) een mid-century tafellamp gemaakt met messing.

Romeo REGA (1925-1984)

30 x 30 x 70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

354

10740

Heinz LILIENTHAL (1927-2006) 'Salontafel'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een verguld bestek 'Solingen' in een koffer gemaakt in Duitsland. Model 'Lodewijk XV'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sestrel Glasgow, een antiek kompas in een houten kist.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Lampe Bouillotte, brons in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Van Den Berghe-Pauvers, een vintage sideboard.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 300 - 500