Gaston JONES (1891-?) 'Stilleven' een schilderij, olie op paneel. (24 x 33 cm)

Hamerprijs: € 30

Gaston JONES (1891-?) 'Stilleven' een schilderij, olie op paneel.

Gaston JONES (1891-?)

24 cm

33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

618

10739

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen. (W:10,5 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

John BLOMMAERTS (1945) 'Tekening, waterverf en pen op papier, bijgevoegd een kleurets' (W:25 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hubert BELLIS (1831-1902) 'Bloemenstilleven'. (W:45 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Op weg naar het dorp' (W:66 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'. (W:73 x H:64,5 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Anna Martinowa ZARINA (1907-1984) 'Le Port D'Anvers' (W:107 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij 'Sneeuwlandschap' getekend J. Halens.  (W:100 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Schapen met een herder' (W:61 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300