Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames. (H:57,5cm)

Hamerprijs: € 180

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames.

57,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

46

10738

Een Chinees 'Twee Draken' sierbord, Guangxu Merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese borden en een theepot. Decor van Foo leeuwen en figuren.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Chinese 'Gu' vazen, blauw-wit decor. Gemerkt Yongzheng Reign. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gezeten boeddha, op een lotusbloem. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve houtsculptuur van een tempel, Sri Lanka.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese theepot met decor van spelende kinderen en een optocht.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een halsketting, rode koraal en 14-karaats goud.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese vazen, decor van dames en spelende kinderen in de tuin.

Schattingsprijs: € 240 - 340