Een verlovingsring met solitaire steen in een wit gouden ring. 1.01 karaat.

Hamerprijs: € 1.800

Een verlovingsring met solitaire steen in een wit gouden ring. Gemerkt 750. Steen met gewicht van 1.01 karaat.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

280

10735

MODE / JUWELEN
Een gesculpteerde Cameo in een 14-karaats gouden broche. (W:5,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een broche, Herlaldiek voor het 'Kasteel van Ingelmunster', 18kt geel goud. (W:6,3 x H:5,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

MODE / JUWELEN
Een elegante 18kt geel gouden ring, afgewerkt met blauw geslepen glas/natuurstenen. 5,83g. Ringmaat 55.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Twee Livreiknopen met heraldiek voor Ingelmunster, een Camée, Armaband, Broche en Snuiffles; (H:6,8 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Een grote collectie Faux Bijoux.

Schattingsprijs: € 80 - 120

MODE / JUWELEN
Rolex 69173 'Ladies Datejust', Diamant wijzerplaat en aftermarket diamant bezel. 26,5mm. (D:2,65 cm) (D:2,65 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MODE / JUWELEN
Delvaux, een halsketting, armband, 4 portefeuilles en een spiegel. Leder en verguld metaal. (W:18 x H:11 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Jaeger-LeCoultre, model 9111, een herenpolshorloge, 18kt geel goud (W:2,7 x H:3,75 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.200