Een verlovingsring met solitaire steen in een wit gouden ring. 1.01 karaat.

Hamerprijs: € 1.800

Een verlovingsring met solitaire steen in een wit gouden ring. Gemerkt 750. Steen met gewicht van 1.01 karaat.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

280

10735

MODE / JUWELEN
Delvaux, model Bourgogne een handtas gemaakt uit zwart leder met vergulde accessoires.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit blauw leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Lebeau-Courally een herenpolshorloge Type 'Le Baron', editie 'Rally du Zoute', en genummerd 01/25

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 200 - 300