Een verlovingsring met solitaire steen in een wit gouden ring. 1.01 karaat.

Hamerprijs: € 1.800

Een verlovingsring met solitaire steen in een wit gouden ring. Gemerkt 750. Steen met gewicht van 1.01 karaat.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

280

10735

MODE / JUWELEN
Een 18-karaats gouden ring gemonteerd met briljanten en diamanten. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN
Een collectie van 3 handgesculpteerde cameo's

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Spring'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Mare De Jonio'.

Schattingsprijs: € 100 - 200