Geen handtekening gevonden, 'De Kroning van Maria' een schilderij olie op paneel. (26 x 37 cm)

Hamerprijs: € 220

Geen handtekening gevonden, 'De Kroning van Maria' een schilderij olie op doek, 17de eeuw.

Provenance: Uit de sacristie van de kerk 'Maria Horenbeek'

26 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

752

10733

Geen handtekening gevonden,

Armand JAMAR (1870-1946) 'Watermolen' olie op doek. 1939.

Schattingsprijs: € 200 - 300

TSUKAI (XX) 'Naked Arms' Oost-indische inkt op papier. 1994.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Tijdens de Oorlog' olie op doek. 1914.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Mirror For Shakespeare' Carborundum/Aquagravure

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Oost-Europese, Maandelijks icoon, voor de maand Juli. Tempera op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Karel APPEL (1921-2006) 'Lithografie' 67/100

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500