Geen handtekening gevonden, 'De Kroning van Maria' een schilderij olie op paneel. (26 x 37 cm)

Hamerprijs: € 220

Geen handtekening gevonden, 'De Kroning van Maria' een schilderij olie op doek, 17de eeuw.

Provenance: Uit de sacristie van de kerk 'Maria Horenbeek'

26 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

752

10733

Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,
Geen handtekening gevonden,

Een antieke Baardmankruik, grès steengoed, gedecoreerd met 3 cartouches. 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antieke vijzel met stamper, bronze, 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een antieke baardmankruik, geglazuurde grès. 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300