Verras me
Terug naar account
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)

Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 400

Omschrijving van het lot


Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw.
Product details
Titel

Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)

Breedte/diepte

22,5 cm

Hoogte

50 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

817

Lot ID

10731

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)
Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500