Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. (79 x 110 cm)

Hamerprijs: € 400

Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw.

Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687)

79 cm

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

758

10730

Oude restauraties

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001.

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861.

Schattingsprijs: € 500 - 700