Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. (79 x 110 cm)

Hamerprijs: € 400

Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw.

Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687)

79 cm

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

758

10730

Oude restauraties

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500