Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. (79 x 110 cm)

Hamerprijs: € 400

Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw.

Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687)

79 cm

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

758

10730

Oude restauraties

Anto DIEZ (1914-1992) Portret van een Mijnwerker, olie op doek. 1964

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap' olie op doek

Schattingsprijs: € 240 - 340

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987

Schattingsprijs: € 300 - 500

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een troon, gesculpteerde eik in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 400 - 600