Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. (79 x 110 cm)

Hamerprijs: € 400

Toegeschreven aan Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687) 'Kersttafereel' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw.

Hubertus Saracin QUELLINUS (c.1619-1687)

79 cm

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

758

10730

Oude restauraties

Zes verzegelde multi theca-hangers met relikwieën van heiligen en apostelen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij 'Vertrek op Jacht' olie op doek. (W:91 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op een kerk' . (W:85,5 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Storm op de Heide' (W:99 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vandenhoute Anderlecht, 6 kerkandelaars. Brons met hout afgewerkt, Art Deco. (H:38 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vlaamse School, Moeder met haar kind, een schilderij, olie op doek. 19de eeuw. (W:80 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

René HANSOUL (1910-1979) 'Nue dans une Rue' (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een stralenmonstrans, verguld messing, cloisonné email en cabochons. Vroeg 20ste eeuw. (W:27 x H:55,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000