Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk (69 x 87 cm)

Hamerprijs: € 500

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk, 17de eeuw.

We zien de hoge priester Simon met Jesus in de armen, Maria in het blauw, links staat Hannah, de blinde profetes en Jozef knielt met twee duiven in de handen.

69 cm

87 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

764

10728

Het schilderij werd in het verleden verdoekt. Algemeen redelijke staat. Kan nieuwe restauratie gebruiken.

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij

Jacques BILLE (1880-c.1943) 'Bloemen' 1920. (W:50 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'. (W:75 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250