Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk (69 x 87 cm)

Hamerprijs: € 500

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk, 17de eeuw.

We zien de hoge priester Simon met Jesus in de armen, Maria in het blauw, links staat Hannah, de blinde profetes en Jozef knielt met twee duiven in de handen.

69 cm

87 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

764

10728

Het schilderij werd in het verleden verdoekt. Algemeen redelijke staat. Kan nieuwe restauratie gebruiken.

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'. (W:75 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij 'Christus met een heilig hart' olie op doek. (W:81 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250