Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk (69 x 87 cm)

Hamerprijs: € 500

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk, 17de eeuw.

We zien de hoge priester Simon met Jesus in de armen, Maria in het blauw, links staat Hannah, de blinde profetes en Jozef knielt met twee duiven in de handen.

69 cm

87 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

764

10728

Het schilderij werd in het verleden verdoekt. Algemeen redelijke staat. Kan nieuwe restauratie gebruiken.

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij

Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) 'Havenzicht' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Anto DIEZ (1914-1992) Portret van een Mijnwerker, olie op doek. 1964

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Martin WALLAERT (1944) 'Huyze Lozer' olie op doek, Latemse School

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600