Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk (69 x 87 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Opdracht in de tempel', expressief Vlaams werk (69 x 87 cm) |
Breedte/diepte | 69 cm |
Hoogte | 87 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 764 |
Lot ID | 10728 |
Het schilderij werd in het verleden verdoekt. Algemeen redelijke staat. Kan nieuwe restauratie gebruiken.
Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340