Een antieke kleerkast gemaakt uit eik, vroeg 18de eeuw. (H:254cm)

Hamerprijs: € 300

Een antieke kleerkast gemaakt uit eik, vroeg 18de eeuw.

70 x 160 x 254 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

388

10727

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250