Een koorkap - koormantel versierd met bloemen en een witte duif, afgewerkt met geborduurd gouddraad. (H:128cm)

Hamerprijs: € 260

Een koorkap - koormantel versierd met bloemen en een witte duif, versierd met gouddraad. Tweede helft 18de eeuw.

128 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

820

10724

Een calvarie of golgota, gepolychromeerd gips.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote collectie Lithurgische accessoires en objecten, vooral messing.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier wierookbranders, bijgevoegd een wierookscheepje. Brons en messing.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot beeld 'Madonna op serpent en maansikkel', gips, circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf kerkkandelaars, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee 'Jezus Van Praag' figuren, gepatineerd plaaster.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een wierookbrander, brons in Neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300