Een koorkap - koormantel versierd met bloemen en een witte duif, afgewerkt met geborduurd gouddraad. (H:128cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een koorkap - koormantel versierd met bloemen en een witte duif, afgewerkt met geborduurd gouddraad. (H:128cm) |
Hoogte | 128 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 820 |
Lot ID | 10724 |
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600