Een Anglo-Indian salontafel gemaakt uit hardhout en versierd met inlegwerk en olifanten. (H:47cm)

Hamerprijs: € 90

Een Anglo-Indian salontafel gemaakt uit hardhout en versierd met inlegwerk en olifanten. Eerste helft 20ste eeuw

47 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

382

10720

Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800