Een Anglo-Indian salontafel gemaakt uit hardhout en versierd met inlegwerk en olifanten. (H:47cm)
Hamerprijs: € 90
Titel | Een Anglo-Indian salontafel gemaakt uit hardhout en versierd met inlegwerk en olifanten. (H:47cm) |
Hoogte | 47 cm |
Diameter | 46 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 113 |
Lot nummer | 382 |
Lot ID | 10720 |
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300