Een antiek tabernakel met afbeelding van een kruisbeeld. Midden 18de eeuw. (H:44cm)

Hamerprijs: € 400

Een antiek tabernakel met afbeelding van een kruisbeeld, midden 18de eeuw.

46 x 46 x 44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

780

10718

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600