Een antiek tabernakel met afbeelding van een kruisbeeld. Midden 18de eeuw. (H:44cm)

Hamerprijs: € 400

Een antiek tabernakel met afbeelding van een kruisbeeld, midden 18de eeuw.

46 x 46 x 44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

780

10718

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500