Een grote baardmankruik met een deksel gemaakt uit tin (H:49,5cm)

Hamerprijs: € 1.500

Een grote baardmankruik met een deksel gemaakt uit tin. 16de eeuw.

Het deksel is waarschijnlijk een 18de eeuwse toevoeging.

49,5 cm

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

194

10717

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300