Varia zilveren en verzilverde items: Chrismatorium, Staf van Maria, Twee kroontjes een paar schenkkannen, olie en azijn.

Hamerprijs: € 1.700

Een varia zilveren en verzilverde items: Chrismatorium, Staf van Maria, Twee kroontjes een paar schenkkannen olie azijn.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.125

Lot nummer

841

10716

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500