Een paar Voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (H:51cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw.

8 x 21 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

834

10715

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 250 - 350

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300