Een paar Voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (H:51cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw.

8 x 21 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

834

10715

Drie reliekenkaders, afgewerkt met afbeeldingen van Maria en Jozef met kind. (W:22 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek, gegraveerd bronzen kruis met Corpus Christi, Neoromaans, 19de eeuw. (W:23,5 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 8 processiekandelaars in een houten staander. (L:36 x W:75 x H:124 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Missale Romanum, bijgevoegd een bijbel 'Sainte Bible'. (L:32 x W:24 x H:8 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een offerblok, gesculpteerde eik. Neogotische stijl. (L:20 x W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een koorkap en twee Romeinse Kazuifels, borduurwerken met een IHS logo.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Carolus DE PAPE (1763-1840) 'Ciborie' zilver en verzilverd metaal. Brugge, Belgie. 1832-1869. (H:23 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine. (L:7,5 x W:8 x H:29,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200