Een paar Voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (H:51cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw.

8 x 21 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

834

10715

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200