Een paar Voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (H:51cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een paar Voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (H:51cm) |
Afmetingen | 8 x 21 x 51 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 834 |
Lot ID | 10715 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600