Een paar Voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (H:51cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een paar Voluten voor een altaar, gemaakt uit verguld en gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (H:51cm) |
Afmetingen | 8 x 21 x 51 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 834 |
Lot ID | 10715 |
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600