Frano KRSINIC (1897-1982) 'Dame met Waaier' een beeld gemaakt uit brons (H:52cm)

Hamerprijs: € 1.700

Frano KRSINIC (1897-1982) 'Dame met Waaier' een beeld gemaakt uit brons

Frano KRSINIC (1897-1982)

17 x 18 x 52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.125

Lot nummer

506

10714

Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Enfant avec mouche' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300