Frano KRSINIC (1897-1982) 'Dame met Waaier' een beeld gemaakt uit brons (H:52cm)

Hamerprijs: € 1.700

Frano KRSINIC (1897-1982) 'Dame met Waaier' een beeld gemaakt uit brons

Frano KRSINIC (1897-1982)

17 x 18 x 52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.125

Lot nummer

506

10714

Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)
Frano KRSINIC (1897-1982)

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600