Jan ANTEUNIS (1896-1973) 'Christus' een buste gemaakt uit plaaster. (H:42cm)

Hamerprijs: € 30

Jan ANTEUNIS (1896-1973) 'Christus' een buste gemaakt uit plaaster.

Jan ANTEUNIS (1896-1973)

42 cm

16 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

845

10713

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.