Jan ANTEUNIS (1896-1973) 'Christus' een buste gemaakt uit plaaster. (H:42cm)
Hamerprijs: € 30
Jan ANTEUNIS (1896-1973) |
Titel | Jan ANTEUNIS (1896-1973) 'Christus' een buste gemaakt uit plaaster. (H:42cm) |
Hoogte | 42 cm |
Diameter | 16 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 38 |
Lot nummer | 845 |
Lot ID | 10713 |
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600