Een kapiteel in Korinthische stijl gemaakt uit gesculpteerd eik, 19de eeuw. (H:34,5cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een kapiteel in Korinthische stijl gemaakt uit gesculpteerd eik, 19de eeuw. (H:34,5cm) |
Afmetingen | 16,5 x 34,5 x 34,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 954 |
Lot ID | 10712 |
Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200