Een kapiteel in Korinthische stijl gemaakt uit gesculpteerd eik, 19de eeuw. (H:34,5cm)

Hamerprijs: € 100

Een kapiteel in Korinthische stijl gemaakt uit gesculpteerd eik, 19de eeuw.

16,5 x 34,5 x 34,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

954

10712

Een Monumentale vogelkooi, hout en metaal. Circa 1900. (L:150 x W:150 x H:230 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar decorative staanders met bijhorende siervazen, houtegdraaid met 'Faux Lapis Lazuli', 20ste eeuw. (H:170 x D:3

Een grote bronzen jardinière, decor van leeuwen en guirlandes. circa 1900. (L:21,5 x W:67 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Taxidermie, een lynx gemonteerd op drijfhout. (L:35 x W:74 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960. (D:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar decoratieve houtgedraaide urnes/vazen met een 'Faux Marmer decor', 20ste eeuw. (H:87 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gepatineerd, gietijzer 'Spaarvarken', circa 1950. (L:17 x W:45 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:16 x W:38 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500