Een stevige, grote bronzen kerkkandelaar met kaars (H:116cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een stevige, grote bronzen kerkkandelaar met kaars (H:116cm) |
Afmetingen | 34 x 34 x 116 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 840 |
Lot ID | 10710 |
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500