Een mid-century salontafel gemaakt uit hout en glas.
Hamerprijs: € 150
Titel | Een mid-century salontafel gemaakt uit hout en glas. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 366 |
Lot ID | 10709 |
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500