Naar Charles HOLLIS JONES (1945) een mid-century etagère gemaakt uit acryl, glas en messing. (H:160cm)

Hamerprijs: € 320

Naar Charles HOLLIS JONES (1945) een mid-century etagère gemaakt uit acryl, glas en messing. 20ste eeuw.

Charles HOLLIS JONES (1945)

42 x 80,5 x 160 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

360

10708

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Salontafel' Circa 2008. (L:124 x W:135 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250