Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Levensboom' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. (H:26cm)

Hamerprijs: € 170

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Levensboom' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. Niet gemerkt, gegoten in een moule

Conditie: Kleine randschilfer.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

36 cm

26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

308

10706

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Salontafel' Circa 2008. (L:124 x W:135 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300