Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Levensboom' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. (H:26cm)

Hamerprijs: € 170

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Levensboom' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. Niet gemerkt, gegoten in een moule

Conditie: Kleine randschilfer.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

36 cm

26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

308

10706

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratieve tafellamp gemonteerd met een witte koraal. Circa 1980. (L:25 x W:39 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000