Een paar porseleinen figuren met 'Robe Porcelaine', gemaakt in Duitsland en gemerkt Dresden. (H:19cm)

Hamerprijs: € 340

Een paar porseleinen figuren met porseleinen rok, gemaakt in Duitsland en gemerkt Dresden.

15 x 16 x 19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

138

10704

Een paar porseleinen figuren met

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300