Een bloembakje gemaakt uit gepatineerd gietijzer (H:48cm)

Hamerprijs: € 140

Een bloembakje gemaakt uit gepatineerd gietijzer

35 cm

48 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

911

10700

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke uit hout gesculpteerd korbeel met middeleeuwse figuur. Eik, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie objecten en accessoires gemaakt uit onyx.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Steiff Studio jonge Geit zwart/wit, EAN 0446/60-502460, periode 1991-1993 (53 x 55cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250