Een antieke mortier gemaakt uit marmer. (H:19,5cm)

Hamerprijs: € 120

Een antieke mortier gemaakt uit marmer.

19,5 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

900

10699

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren gemaakt uit kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer gemonteerd met brons, in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur gebruikt tijdens de twee wereldoorlog.

Schattingsprijs: € 300 - 500

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200