Een antieke mortier gemaakt uit marmer. (H:19,5cm)

Hamerprijs: € 120

Een antieke mortier gemaakt uit marmer.

19,5 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

900

10699

Afrikaanse en Tribale kunst, Zeven decoratieve maskers (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar decoratieve houtgedraaide urnes/vazen met een 'Faux Marmer decor', 20ste eeuw. (H:87 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm. (L:14 x W:14 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Fonson Frères, Bruxelles, een antieke helm met lange staart, waarschijnljik voor Gendarmerie. (L:25 x W:17 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar decoratieve, houtgedraaide vazen met 'Faux Malachiet' decor, 20ste eeuw. (H:87 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vitrinekasten, metaal en glas. Circa 1920. (L:35 x W:35 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Livreiknopen met heraldiek voor Ingelmunster, een Camée, Armaband, Broche en Snuiffles; (H:6,8 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:16 x W:38 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500