Een antieke mortier gemaakt uit marmer. (H:19,5cm)

Hamerprijs: € 120

Een antieke mortier gemaakt uit marmer.

19,5 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

900

10699

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve tuinbeelden van leeuwen. Gietijzer. (H:54 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw. (W:56 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340