Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer en versierd met een engel. (H:30cm)

Hamerprijs: € 220

Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer en versierd met een engel.

32 x 70 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

901

10697

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Afrikaanse Kunst, een Bakongo Nkondi Nail Fetish figuur, hout en metaal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar haardvuurbokken met een blackamoor figuur. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een Perzische Kulah Kjud helm. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250