Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer en versierd met een engel. (H:30cm)

Hamerprijs: € 220

Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer en versierd met een engel.

32 x 70 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

901

10697

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

De aarde en de maan, een collectie van 2 globes. circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180