Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer met afbeelding van een putto. (H:84cm)

Hamerprijs: € 500

Een tuinvaas gemaakt uit gietijzer met afbeelding van een putto.

84 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

905

10693

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een herenbuste 'City Sport', gepatineerd plaaster.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Een decoratieve steen, waarschijnlijk Agaat in metalen staander.

Schattingsprijs: € 100 - 200

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke houtsculptuur gebruikt tijdens de twee wereldoorlog.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500