Een collectie van 3 tuinvazen gemaakt uit gietijzer, bestaande uit een paar en een enkele vaas. (H:50cm)

Hamerprijs: € 650

Een collectie van 3 tuinvazen gemaakt uit gietijzer, bestaande uit een paar en een enkele vaas.

58 x 81 x 50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

904

10692

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 600 - 800

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200