Een antieke tuinvaas gemaakt uit gietijzer en afgewerkt met Feniksen. (H:62cm)

Hamerprijs: € 550

Een antieke tuinvaas gemaakt uit gietijzer en afgewerkt met Feniksen.

46 x 75 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

910

10691

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200