Een antieke tuinvaas gemaakt uit gietijzer en afgewerkt met Feniksen. (H:62cm)

Hamerprijs: € 550

Een antieke tuinvaas gemaakt uit gietijzer en afgewerkt met Feniksen.

46 x 75 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

910

10691

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw. (W:56 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500