Een laarzenschraper gemaakt uit gietijzer. (H:33cm)

Hamerprijs: € 100

Een bottenschaper gemaakt uit gietijzer. Eerste helft 20ste eeuw.

32 x 24 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

909

10688

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200