Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)

Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 9.000

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr', staande op een sokkel gemaakt uit zwarte Belgische marmer. Afmetingen sokkel: 73 cm. 

Product details
Titel

Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)

Afmetingen

41 x 55 x 120 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 11.250

Lot nummer

505

Lot ID

10687

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)
Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit witte Carrara marmer 'Dame met haar kind en een Satyr'. (H:120cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Richard AURILI (1834-c.1914) 'De Waterdraagster', een figuur gemaakt uit terracotta

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000