Verras me
Terug naar account
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)

Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 4.100

Omschrijving van het lot


Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. 

Product details
Titel

Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)

Afmetingen

68 x 75 x 57 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.125

Lot nummer

907

Lot ID

10686

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Albert Maurice DEKORTE (1889-1971) 'Naakt' gecracqueleerde faience.

Schattingsprijs: € 240 - 340

BEELDEN
Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600