Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm)
Hamerprijs: € 4.100
Titel | Een collectie van 3 grote tuinvazen gemaakt uit gietijzer, versierd met putti en ramskoppen. (H:57cm) |
Afmetingen | 68 x 75 x 57 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 5.125 |
Lot nummer | 907 |
Lot ID | 10686 |
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300