Een 30-delig servies met decor van wild, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges (H:16,5cm)

Hamerprijs: € 260

Een 30-delig servies met decor van wilde fazanten en patrijzen, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges. France. Een soepkom, sauskommen, serveerschalen en borden.

32 x 24 x 16,5 cm

23,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

129

10685

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120