Een 30-delig servies met decor van wild, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges (H:16,5cm)

Hamerprijs: € 260

Een 30-delig servies met decor van wilde fazanten en patrijzen, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges. France. Een soepkom, sauskommen, serveerschalen en borden.

32 x 24 x 16,5 cm

23,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

129

10685

Een antiek majolica sierbord met handgeschilderd decor. Umbra, Italy.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers, 72 pieces.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Thomas CARTIER (1879-1943) 'Elephant' een terracotta figuur van een olifant

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vieux Bruxelles, een paar vazen met goud en blauw decor en versierd met bloemen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie van 5 'Sgrafito' schalen en kommen. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl met florale decors.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Léon GOOSSENS (XX) 'Rode vaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 100 - 200