Een 30-delig servies met decor van wild, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges (H:16,5cm)

Hamerprijs: € 260

Een 30-delig servies met decor van wilde fazanten en patrijzen, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges. France. Een soepkom, sauskommen, serveerschalen en borden.

32 x 24 x 16,5 cm

23,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

129

10685

Villeroy and Boch, een paar borden en een cache-pot. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Doornikse faience 'Decor à la Mouche' een collectie van 37 borden. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sarreguemines model Sicilia, een faience vaas gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Brule Parfum met afbeelding van Chinese man, binnenin met lamp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vazen in Chinese stijl, met handgeschilderd bloemendecor. Waarschijnlijk Samson, Frankrijk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) 'Figuur van een dame' gepatineerde terracotta. 1905

Schattingsprijs: € 200 - 300