Een 30-delig servies met decor van wild, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges (H:16,5cm)

Hamerprijs: € 260

Een 30-delig servies met decor van wilde fazanten en patrijzen, gemaakt uit porselein en gemerkt Porcelaine De Limoges. France. Een soepkom, sauskommen, serveerschalen en borden.

32 x 24 x 16,5 cm

23,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

129

10685

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250