Een wandtapijt met gedrukte afbeelding van een eenhoorn in een bloemenveld. (H:136cm)

Hamerprijs: € 150

Een wandtapijt met gedrukte afbeelding van een eenhoorn in een bloemenveld. Tweede helft 20ste eeuw.

93 cm

136 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

928

10684

TAPIJTEN
Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TAPIJTEN
Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Een paar omkeerbare cassolettes en kandelaars met Sèvres porseleinen schaal in een bronzen frame. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

TAPIJTEN
Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

TAPIJTEN
2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

TAPIJTEN
Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

TAPIJTEN
Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

TAPIJTEN
Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500