Een wandtapijt met gedrukte afbeelding van een eenhoorn in een bloemenveld. (H:136cm)

Hamerprijs: € 150

Een wandtapijt met gedrukte afbeelding van een eenhoorn in een bloemenveld. Tweede helft 20ste eeuw.

93 cm

136 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

928

10684

TAPIJTEN
Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

TAPIJTEN
Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

TAPIJTEN
Een Oosters handgeknoopt zijden tapijt, 'De Levensboom', Kashmir. (90 x 60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN
Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

TAPIJTEN
BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TAPIJTEN
Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)