Een plaquette gemaakt uit geglazuurde keramiek voor de SP, socialistische partij. (H:35cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een plaquette gemaakt uit geglazuurde keramiek voor de SP, socialistische partij. (H:35cm) |
Breedte/diepte | 21 cm |
Hoogte | 35 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 327 |
Lot ID | 10682 |
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 150 - 250