Een plaquette gemaakt uit geglazuurde keramiek voor de SP, socialistische partij. (H:35cm)

Hamerprijs: € 260

Een plaquette gemaakt uit geglazuurde keramiek voor de SP, socialistische partij. Bijgevoegd een plaquette gemaakt voor de SVV, Socialistische Voortuiziende Vrouwen. Tweede helft 20ste eeuw.

21 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

327

10682

Martin STOLL (XX-XXI) en Karl DITTERT (1915) 'Bureaustoel' voor Giroflex. (L:61 x W:61 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Norman FOSTER (1935) 'Nomos' voor Tecno (L:76 x W:173 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche. (L:16 x W:20 x H:3 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zonnespiegel, verguld gips met een convexe spiegel. (D:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een zonnespiegel, verguld en gesculpteerd hout met een convexe spiegel. (D:64,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy VAN DER MEEREN (1923-2002) 'T2' een Tangram bijzettafel. (L:58 x W:67 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (1946) 'Ananas' een ijsemmer. (H:26 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor. (L:15,5 x W:22 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180