Een plaquette gemaakt uit geglazuurde keramiek voor de SP, socialistische partij. (H:35cm)

Hamerprijs: € 260

Een plaquette gemaakt uit geglazuurde keramiek voor de SP, socialistische partij. Bijgevoegd een plaquette gemaakt voor de SVV, Socialistische Voortuiziende Vrouwen. Tweede helft 20ste eeuw.

21 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

327

10682

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Napoleon Bonaparte en generaals, 14 figuren. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 340 - 440

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vaas' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Tubax, een mid-century kapstok/kleerhanger. Gechromeerd metaal.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas.

Schattingsprijs: € 150 - 250