Een antieke grammofoon met grote hoorn en platen. (H:75cm)

Hamerprijs: € 260

Een antieke grammofoon met grote hoorn en platen. Eerste helft 20ste eeuw.

55 x 54 x 75 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

895

10681

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300