Een antieke grammofoon met grote hoorn en platen. (H:75cm)

Hamerprijs: € 260

Een antieke grammofoon met grote hoorn en platen. Eerste helft 20ste eeuw.

55 x 54 x 75 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

895

10681

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300