Een antieke grammofoon met grote hoorn en platen. (H:75cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een antieke grammofoon met grote hoorn en platen. (H:75cm) |
Afmetingen | 55 x 54 x 75 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 895 |
Lot ID | 10681 |
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300