Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. (H:43cm)

Hamerprijs: € 100

Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. Periode 1950.

49 x 26 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

372

10679

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een uitschuifbare salontafel, bijgevoegd een bankje. Lakwerk en houtfineer inlegwerk. (L:110 x W:145 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500