Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. (H:43cm)

Hamerprijs: € 100

Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. Periode 1950.

49 x 26 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

372

10679

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Romeo REGA (1925-1984) 'Etagère'

Schattingsprijs: € 400 - 600

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100