Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. (H:43cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. (H:43cm) |
Afmetingen | 49 x 26 x 43 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 372 |
Lot ID | 10679 |
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250