Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. (H:43cm)

Hamerprijs: € 100

Een stel van 3 mid-century bijzettafels ingelegd met stenen. Periode 1950.

49 x 26 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

372

10679

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Van Den Berghe-Pauvers, een vintage sideboard.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Heinz LILIENTHAL (1927-2006) 'Salontafel'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800