Jacob Henricus MARIS (1837-1899)(attr.) een landschap met figuur bij ondergaande zon, olie op doek. (54 x 36 cm)
Lot 683

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Jacob Henricus MARIS (1837-1899)(attr.) een landschap met figuur bij ondergaande zon, olie op doek.. 19de eeuw.

Jacob Henricus MARIS (1837-1899)

54 cm

36 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

683

10675

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500