Jacob Henricus MARIS (1837-1899)(attr.) een landschap met figuur bij ondergaande zon, olie op doek. (54 x 36 cm)
Lot 683

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Jacob Henricus MARIS (1837-1899)(attr.) een landschap met figuur bij ondergaande zon, olie op doek.. 19de eeuw.

Jacob Henricus MARIS (1837-1899)

54 cm

36 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

683

10675

Gaby DE PAUW (1924-2000) 'Dorp in de sneeuw' olie op doek. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert Maurice HUBIN (1904-1982) 'Twee Landschappen' olie op board. 1927. (W:32 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1981. (W:71 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Bloemenvaas' olie op board. (W:65 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een decoratief schilderij, 'Straatzicht met een paardenkar' in de stijl van Jean Brusselmans. (W:80 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990. (W:30,5 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Paarden bij de trog' olie op doek. (W:63,5 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Naakte Dames' potlood op papier. (W:35 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180