MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek (38 x 46 cm)

Hamerprijs: € 150

MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek. Gemerkt 1870/1890.

38 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

708

10674

MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Untitled, Subway drawing (c.1980)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500