MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek (38 x 46 cm)

Hamerprijs: € 150

MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek. Gemerkt 1870/1890.

38 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

708

10674

MERIAN (XIX)

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Naar Het Circus'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.

Schattingsprijs: € 150 - 250