MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek (38 x 46 cm)

Hamerprijs: € 150

MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek. Gemerkt 1870/1890.

38 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

708

10674

MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)
MERIAN (XIX)

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)