MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek (38 x 46 cm)

Hamerprijs: € 150

MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek. Gemerkt 1870/1890.

38 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

708

10674

MERIAN (XIX)

Een antieke Oost-Europese Icoon, 'Nicholas van Myra' tempera op paneel. 18de-19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Leo PRINGELS (1901-1992) 'Wandeling in het park' olie op board.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

E. Värngren (XIX-XX): 'Zicht op Cairo' een orientalistisch schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bram BOGART (1921-2012) 'Bruin Zwart Wit' aquagravure. 1989.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Frans BACKVIS (1857-1926) 'Herderin met schapen' olie op doek. 1876.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Bereshit' een collectie gedichten en 14 seriegrafieën. 29/30.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Auguste PIRON (1816-1895) 'Le Lettre' olie op doek. 1843

Schattingsprijs: € 300 - 500