Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)

Hamerprijs: € 100

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: De vaas heeft een ster en haarlijn in de hals.
De vaas heeft een restauratie op de rand.

57 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

41

10673

Barst in de hals.

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese pot, Wuchai met decor van vruchten en bloesems. (H:31 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300