Verras me
Terug naar account
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 100

Omschrijving van het lot


Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: De vaas heeft een ster en haarlijn in de hals.
De vaas heeft een restauratie op de rand.

Product details
Titel

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)

Hoogte

57 cm

Diameter

23 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

41

Lot ID

10673

Conditie rapport


Barst in de hals. 

Referenties


Detailfoto's


Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200