Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)

Hamerprijs: € 100

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: De vaas heeft een ster en haarlijn in de hals.
De vaas heeft een restauratie op de rand.

57 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

41

10673

Barst in de hals.

Een Chinese vaas versierd met decor van hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees bord 'Famille Verte' met decor van Chinese figuren. 20ste eeuw. Kangxi merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas 'Nanking' met drakendecor, steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek vergrootglas versierd met vleermuizen en half-edelstenen, vermeil zilver.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Oosterse buddha gezeten op een lotusbloem, brons. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar kleine Japanse vazen, brons.

Schattingsprijs: € 100 - 200