Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen (H:57cm)

Hamerprijs: € 100

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en muzikale kinderen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: De vaas heeft een ster en haarlijn in de hals.
De vaas heeft een restauratie op de rand.

57 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

41

10673

Barst in de hals.

Een paar vierkante Chinese Famille Roze vazen. (L:15 x W:15 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke vooraardpot, geglazuurd steengoed. Waarschijnlijk Zuid-Oost Azië (H:28,5 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Famille Rose vazen, Jongens bij de Granaatappelboom, 19de eeuw. (H:35 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Twee Chinese Celadon vazen, decor met bloemen. (H:58,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, blauw-wit decor met twee draken, 19de eeuw. (H:57,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar grote Japanse vazen, brons, waarschijnlijk Meji. 19de eeuw. (H:77 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Drie Japanse Imari borden, twee kleine en een grote. (D:41,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een groot en decoratief tuinbeeld van een vliegende Bodhisattva (L:60 x W:90 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000