Verras me
Terug naar account
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 600

Omschrijving van het lot


Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Product details
Titel

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)

Hoogte

57 cm

Diameter

23 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

34

Lot ID

10672

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met een Tempelscène en kalligrafische teksten (H:57cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250