Armand APOL (1879-1950) 'Marine' een schilderij, olie op doek. Gemerkt rechts onderaan. (118 x 98 cm)
Lot 627

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Armand APOL (1879-1950) 'Marine' een schilderij, olie op doek. Gemerkt rechts onderaan.

Armand APOL (1879-1950)

118 cm

98 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

627

10669

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jean-Michel FOLON (1934-2005) 'Figuur'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500