Armand APOL (1879-1950) 'Marine' een schilderij, olie op doek. Gemerkt rechts onderaan. (118 x 98 cm)
Lot 627

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Armand APOL (1879-1950) 'Marine' een schilderij, olie op doek. Gemerkt rechts onderaan.

Armand APOL (1879-1950)

118 cm

98 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

627

10669

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief schilderij 'Christus met een heilig hart' olie op doek. (W:81 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500