Een console voor beeld, gemaakt uit hout in neogotische stijl. (H:12cm)

Hamerprijs: € 130

Een console voor beeld, gemaakt uit hout in neogotische stijl. Periode 1900.

28 x 33 x 12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

935

10667

Taxidermie, een lynx gemonteerd op drijfhout.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar met brons gemonteerde, marmer cassolettes in Empire stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Omgeving van Paul RICHER (1849-1933) 'Descartes Avec Son Crane' gesculpteerd Gewei.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een gepatineerd, gietijzer 'Spaarvarken', circa 1950.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verguld bronzen haardscherm, Rococo stijl afgewerkt met putti.

Schattingsprijs: € 300 - 500