Een console voor beeld, gemaakt uit hout in neogotische stijl. (H:12cm)
Hamerprijs: € 130
Titel | Een console voor beeld, gemaakt uit hout in neogotische stijl. (H:12cm) |
Afmetingen | 28 x 33 x 12 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 935 |
Lot ID | 10667 |
Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500