Een borstelpot gemaakt uit brons en versierd met Mythologsiche figuren, kraanvogels en een bonsai boom. (H:25cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een borstelpot gemaakt uit brons en versierd met Mythologsiche figuren, kraanvogels en een bonsai boom. (H:25cm) |
Hoogte | 25 cm |
Diameter | 13 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 7 |
Lot ID | 10666 |
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500